Samorząd Uczniowski 2022/2023

Wizerunki i wykaz członków Samorządu Uczniowskiego  2022/2023 Opiekunowie: p. Wanda Redys, p. Kalina Wolszczak, p. Hanna Cieśla Krzysztof K. - kl. VIII a, Franciszek M. - kl. VIII a, Julia F. - klasa VIII a, Amelia W. - kl. VIII b, Karolina K. - kl. VIII b, Oliwia Ch. - kl. VIII b, Wiktoria M. - kl. VII, Sylwia T. - kl. VII, Wanesa B. - kl. VI, Nadia R. - kl. VI, Hanna P. - kl. V, Barbara K. - kl. IV.

Demokracja to uniwersalna wartość, która opiera się na swobodzie decydowania.

Wybory Samorządu Uczniowskiego to jedno z ważniejszych wydarzeń wśród uczniów, w którym to właśnie oni świadomie, w drodze demokratycznego głosowania, dokonują wyboru swoich kandydatów.

W Międzynarodowy Dzień Demokracji, podczas uroczystego apelu, p. dyrektor oficjalnie przedstawił naszej społeczności wyniki głosowania i tym samym Zarząd Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/2023.

Nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy przyjemnej i efektywnej pracy na rzecz szkoły oraz społeczności, a wszystkim zgłoszonym kandydatom oraz uczniom za udział w wyborach - DZIĘKUJEMY.

Samorząd Uczniowski umożliwia uczniom i uczennicom największy udział w życiu szkoły, wpływ na podejmowanie decyzji, ułatwia realizację ich potrzeb i pomysłów oraz ochronę praw. Jest niezwykle ważnym organem szkoły.

Drodzy Uczniowie, pamiętajcie - Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły i wszyscy posiadają prawo do podejmowania działań w szkole i w środowisku lokalnym.

Wszyscy jesteście członkami SU i możecie wpływać na szkolne życie – niezależnie od tego, czy zostaliście wybrani do zarządu SU, na gospodarza klasy, czy po prostu macie ciekawe pomysły.

We wszystkich sprawach możecie zgłaszać się do członków zarządu lub ich opiekunów.

Przewodnicząca - Amelia W., kl. VIII b,
Zastępca - Julia F, kl. VIII a,
Skarbnik - Nadia R., kl. VI.

Trzy dziewczynki stoją na korytarzu szkolnym, wokół nich hasła: Działamy wspólnie, Działamy dla was, Mamy wpływ na życie szkolne oraz zachęta do współpracy z SU.

Dzień Kobiet 2023

Bal karnawałowy 2023