Zakończenie roku przedszkolnego i pożegnanie starszaków w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Waplewie

Utworzono dnia 28.07.2023

22 czerwca w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Waplewie odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego i pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęły i nadszedł czas pożegnania.

Pan dyrektor Piotr Kolek serdecznie powitał zaproszonych gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością: Pana Burmistrza Olsztynka Roberta Waraksę, radnego Jerzego Głowacza, przewodniczącą Rady Rodziców Panią Monikę Budzyńską, sołtysa Waplewa Pana Mariusza Szczyglak oraz Rodziców przedszkolaków.

Sześciolatki rozpoczęły uroczystość „Polonezem”, zaśpiewały piosenki oraz złożyły serdeczne podziękowania Panu dyrektorowi Piotrowi Kolek, Pani wicedyrektor Danucie Wieczorek, wszystkim pracownikom przedszkola oraz kochanym Rodzicom. Następnie pięciolatki wierszami pożegnały starszaków i wręczyły własnoręcznie wykonane kwiatki.

Po występie sześciolatki otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola z rąk Pana dyrektora, a młodsze przedszkolaki dyplomy za aktywny udział w życiu przedszkola, wspólne gry i zabawy.

Na koniec Pan dyrektor Piotr Kolek oraz Pan burmistrz Olsztynka Robert Waraksa złożyli gorące podziękowania Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę
z przedszkolem, a dzieciom życzył wielu sukcesów w dalszej edukacji oraz powodów do radości, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.

K. Chmielewska

Utworzono dnia 28.07.2023, 07:50