Moduł III „ Poznajemy zawody”.

Utworzono dnia 14.06.2022, 07:34

Meldujemy zrealizowanie III Modułu i tym samym zakończenie potwierdzone Certyfikatem   trzeciej edycji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego Czytam z klasą- lekturki spod chmurki „ Poznajemy zawody”.

Jako pierwsze zadanie obowiązkowe w  ostatnim module uzupełniliśmy strony związane z przeczytana lekturą Czesława Janczarskiego „Jak Wojtek został strażakiem" oraz lektury Hugh Lofting  „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”. W słoneczny dzień zorganizowaliśmy „Lekcję pod chmurką. Czytaliśmy książki, graliśmy w edukacyjne gry oraz wyśmienicie bawiliśmy się z chusta animacyjną. Wybraliśmy się również  z wizytą do miejscowej Straży pożarnej OSP w Waplewie, żeby bardziej poznać zawód strażaka i wręczyć wykonane  przez uczniów prace. Zrealizowaliśmy również wybrane zadania w scenariuszu zajęć "Na ratunek".

Z niecierpliwością czekamy na czwartą edycję projektu.

Monika Trochim