DRUKOWANIE PAPIERU FOLIĄ BĄBELKOWĄ #kreatywnepraceplastyczne

Utworzono dnia 14.12.2021, 13:56

Drukowanie folią bąbelkową to niezwykle atrakcyjna zabawa plastyczna dla dzieci. Mają one okazję poznać nowy materiał, jego zaskakujące zastosowanie i niezwykłe efekty plastyczne.
Wystarczy niewielki kawałek folii, żeby zrobić kolorowy, zachwycający papier artystyczny! Proces jego tworzenia to pyszna zabawa plastyczna i sensoryczna z efektem niespodzianki, który dzieci tak bardzo lubią.

Gotowego papieru można użyć jako tła, rysować na nim lub naklejać, wycinać z niego, wydzierać lub formować.

Jest zabawa, a ćwiczenia małej motoryki robią się same!

Więcej informacji na temat tej techniki dostępnych jest na blogu Pani Beaty - inicjatorki i organizatora projektu: